קורס מתמטיקה 5 יח"ל -

ברמה שלא הכרתם

הגעתם – אתם משהו! 

בואו נבין יחד, למה לימודי המתמטיקה ב -5MATH הם הטובים ביותר שתוכלו למצוא בתחום ואיך אתם ואנחנו נוכל לעבור את הבגרות בצורה האפקטיבית ביותר. 

צמצום רדיקלי

הקו המנחה בבניית הקורס היה צמצום רדיקלי. בעולם שבו באמת לומדים, זה ידוע שככל שרמת המיומנות של המורה גבוהה יותר כך הוא מסוגל להסביר רעיונות באופן מדויק ותמציתי יותר. 

ארגון מחדש

חלק משמעותי מהמאמץ בבניית הקורס הוקדש לאירגון מחדש של החומר כך שלא תהיה חזרתיות מיותרת, גלישה לנושאים לא נחוצים ורק דוגמאות שהן מעולות ורלוונטיות במאה אחוז. 

עיצוב

הקורס כולל אנימציה והדגמות דו ותלת מימדיות הממחישות את העקרונות המתמטיים. הוא ממוחשב לחלוטין ואין בו כל שימוש בכתב היד של המורה, דבר המאפשר להשיג דיוק ובהירות מירביים.

קצב התקדמות

הקורס מאפשר לכל תלמיד להתקדם בקצב האישי שלו, לעצור, להרהר, לחזור אחורה, להרפות ולגייס יצירתיות. כך מתרחשת למידה באופן הטבעי והמעמיק ביותר.

הרשמו עכשיו לאתר וקבלו את פרק הוקטורים של הבגרות הקרובה - במתנה!
6 שעות מדוייקות אשר יקחו אתכם להצלחה בבגרות 5 יח"ל

הרשמו לאתר וקבלו 75% הנחה לקראת פתיחת שנת הלימודים - התחילו משיעורים חינם:

מבנה הקורס

10 פרקים

הקורס בנוי מעשרה פרקים החופפים באופן מלא לעשרת הנושאים המופיעים בבגרות.

יחידות לימוד קטנות

כל פרק מחולק לנושאים, שהם יחידות לימוד קטנות. מטרת החלוקה לנושאים היא לאמן אתכם בזיהוי הנושא שבו עוסקת השאלה שתפגשו בבגרות. ברגע שתדעו להביט בשאלה ולקטלג אותה לנושא הנכון – עברתם כבר את רוב הדרך לפתרון.

סרטון ותרגול

כל פרק מתחלק לשיעור תיאורטי, בו אציג את הרעיון שאותו אני רוצה להכיר לכם. מיד אחריו יופיעו כמה תרגילים המציגים את דרך העבודה עם אותו רעיון תיאורטי. בפתרונות התרגילים הללו אין התייחסות ל ‘איך כותבים פתרון בבחינת הבגרות’ אלא רק לתהליך הלמידה.

הגשת פתרון בגרותי

בסוף הפרק יופיעו פתרונות של שאלות בגרות מהשנים האחרונות, בהם יש התייחסות נרחבת לאופן בו מגישים פתרון בגרותי, כולל כל הניואנסים ששווים עוד כמה נקודות אקסטרה. בחלק הזה אראה את דרך הכתיבה בבחינה עצמה, מה חשוב להראות לבוחן, מה מיותר, מה רמת ההסבר התיאורטי שיש לספק ומה רמת הפיתוח הטכני.

הרשמו עכשיו לאתר וקבלו את פרק הוקטורים של הבגרות הקרובה - במתנה!
6 שעות מדוייקות אשר יקחו אתכם להצלחה בבגרות 5 יח"ל

אז מי אתם צוות
מתמטיקה מהחלל ? 

שי חכימי-

אני מלמד מתמטיקה ופיזיקה ברמת 5 יחידות לבגרות מאז שנת 2001.

בתיכון הייתי תלמיד חלש ב 3 יחידות מתמטיקה. די מהר הסקתי שמתמטיקה זה לא בשבילי ושעדיף להתמקד בחלום שלי… להיות רפתן.

נרשמתי ללימודי מכינה למדעי הטבע באוניברסיטה העברית, אבל דווקא שם התאהבתי במתמטיקה ובפיזיקה, וההתאהבות הלא צפויה הזו שינתה את כיוון חיי מרפתנות – לתואר בפיזיקה. למדתי שלמורה אחד יש את הכוח להשפיע על חייהם של מאות תלמידים.
רציתי לעזור לתלמידים כמוני, שחוו תחושת כישלון בגלל מערכת חינוך לא מלמדת, ולהראות להם, כמו שגיליתי בעצמי, את היופי והעוצמה שבמתמטיקה. כך הפכתי להיות מורה.

מאחורי כל האתר עומדים צוות של מעצבים גרפים, אנימטורים, כותבי תוכן ואנשי פדגוגיה אשר עוברים על כל שנייה ועל כל תרגיל בכדי לוודא שהוא עומד בסטנדרט שקבענו לעצמנו.

הרשמו לאתר וקבלו 75% הנחה לקראת פתיחת שנת הלימודים - התחילו משיעורים חינם:

אז איך אני ממליץ לכם ללמוד את הקורס?  בסבבה!

יושבים מול הסרטון התיאורטי עם דף ועפרון ותוך כדי צפייה משרבטים ומסכמים לעצמכם במילים שלכם את הדברים.

מסתכלים בקובץ התרגילים של אותו השיעור ומנסים לבד, ללא סרט ההסבר, לפתור את התרגיל הראשון. הצלחתם? מצויין, צפו בכל זאת בסרטון כדי לראות האם אני אומר משהו חשוב במהלך הפתרון שלא שמתם לב אליו כשפתרתם לבד את התרגיל. פתרון של תרגיל הוא לא רק התשובה הסופית, הוא גם הדרך והגישה לתרגיל.

אם לא הצלחתם לפתור את התרגיל לבד, צפו בסרטון עד לנקודה שלה נזקקתם כדי להצליח ונסו להמשיך לפתור לבד מאותה הנקודה. בכל פעם שאתם נתקעים במהלך הפתרון המשיכו לצפות בסרטון.

כשסיימתם את ההתמודדות עם הפתרון מגיע מהלך חשוב: עליכם לכתוב לעצמכם בסוף התרגיל, במילים שלכם, תשובה לשאלה: ״למה לא הצלחתי לפתור את התרגיל לבד?״ הדגישו לעצמכם מה היתה הבעיה ומה ראיתם בסרטון שעזר לכם להתגבר על הנקודה הבעייתית.

*טיפ: אל תצפו בכל הסרטון בבת אחת. עליכם תמיד לנסות ולהוביל את הפתרון, ולא לתת לפתרון להוביל ולהרדים אתכם.

אם הגעתם עד לפה - כנראה שהרצינות שלכם תוביל אתכם להצלחה- הרשמו - קבלו את קורס וקטורים במתנה, שש שעות ערוכות ומדויקות אשר יובילו אתכם להצלחה בבגרות 5 יח"ל

איזה כיף שאתם כאן!

יש לסגור את החלון בסיום ההרשמה