בגרות 5 יחידות במתמטיקה ברור, פשוט ומובן

קורס האונליין של 5math
מארגן את החומר בדרך מהפכנית!

ללמוד ולהצליח בבגרות בקצב שלך,
בזמן שלך ובלי לצאת מהבית

icon_1

פחות
זה יותר

מאחורי כל שעת וידאו בה תצפו עומדות עשרות שעות תכנון וארגון, כדי שאתם לא תצטרכו לבזבז זמן בצפייה מיותרת. האתגר שלנו היה בניית קורס מהודק ככל האפשר. אין חזרתיות ואין דוגמאות שהן פחות ממעולות ורלבנטיות במאה אחוז. כל תרגיל בקורס נבחר בקפידה לאחר שנבחנה מידת הידע החדש שהוא מוסיף. כך התאפשר לצמצם את הקורס באופן דרסטי בהשוואה לקורסים רגילים, ועדיין להעניק את כל מה שצריך כדי לקבל ציון מעולה.

icon_2

היחיד עם אנימציות
וללא כתב יד

הקורס כולל אנימציה והדגמות דו ותלת מימדיות הממחישות את העקרונות המתמטיים כך שתבין בדיוק על מה מדברת השאלה ואיך לגשת אליה. 

זהו הקורס האינטרנטי היחיד שנכתב כולו במחשב ולא בכתב יד, כדי שתבינו כל פסיק. חווית הצפייה היא נוחה, ברורה ונגישה במיוחד כך שגם מבחינה ויזואלית, הקורס שלנו הוא חסר תקדים.

icon_3

ליווי אישי
לאורך כל ההכנה

אנחנו הולכים איתך יד ביד לאורך הדרך עד המטרה. תמיכה בפורום, מענה פרטי על שאלות וליווי אישי לאורך הקורס והכל באווירה רגועה ונעימה

הצצה לקורס

בבחינת הבגרות במתמטיקה 5 יחידות מצפים מאיתנו להצליח לתאר איך נראה או מתנהג גוף במרחב. הבעיה היא שבשביל לעשות את זה אנחנו צריכים לדמיין איך אותו גוף בכלל נראה,אחרת בכלל לא הבנו מה שואלים אותנו. רמת המורכבות של השאלות ב 5 יחידות היא כל כך גבוהה, שהרבה פעמים אנחנו נתקעים עם הפתרון פשוט כי לא הבנו עד הסוף איך הצורה נראית ועל מה בכלל שואלים.

לצפייה בקורס בחינם

הרשמו הקורס בחינם

איזה כיף! קבלו את פרק הוקטורים של הבגרות הקרובה - במתנה!
6 שעות מדוייקות אשר יקחו אתכם להצלחה בבגרות 5 יח"ל.

ישלח אליכם קוד קופון למייל – אותו תצטרכו להזין בעמוד הבא!
בהצלחה!