בגרות 5 יחידות במתמטיקה

ברור, פשוט ומובן

קורס האונליין של 5math מארגן את החומר בדרך מהפכנית!

ללמוד ולהצליח בבגרות בקצב שלך, בזמן שלך ובלי לצאת מהבית

פחות
זה יותר

מאחורי כל שעת וידאו בה תצפו עומדות עשרות שעות תכנון וארגון, כדי שאתם לא תצטרכו לבזבז זמן בצפייה מיותרת. האתגר שלנו היה בניית קורס מהודק ככל האפשר. אין חזרתיות ואין דוגמאות שהן פחות ממעולות ורלבנטיות במאה אחוז. כל תרגיל בקורס נבחר בקפידה לאחר שנבחנה מידת הידע החדש שהוא מוסיף. כך התאפשר לנו לצמצם את הקורס באופן דרסטי בהשוואה לקורסים רגילים, ועדיין להעניק את כל מה שצריך כדי לקבל ציון מעולה.  

היחיד עם אנימציות
וללא כתב יד

הקורס כולל אנימציה והדגמות דו ותלת מימדיות הממחישות את העקרונות המתמטיים כך שתבין בדיוק על מה מדברת השאלה ואיך לגשת אליה. 
זהו הקורס האינטרנטי היחיד שנכתב כולו במחשב ולא בכתב יד, כדי שתבינו כל פסיק. חווית הצפייה היא נוחה, ברורה ונגישה במיוחד כך שגם מבחינה ויזואלית – הקורס שלנו הוא חסר תקדים.

ליווי אישי
לאורך כל ההכנה

אנחנו הולכים איתך יד ביד לאורך הדרך עד המטרה. תמיכה בפורום, מענה פרטי על שאלות וליווי אישי לאורך הקורס – והכל באווירה רגועה ונעימה. 


הצצה לקורס

אז איך הקורס שלנו נראה? הכי ברור שאפשר!

רמת המורכבות של השאלות ב 5 יחידות היא כל כך גבוהה, שהרבה פעמים אנחנו נתקעים עם הפתרון פשוט כי לא הבנו עד הסוף איך הצורה נראית ועל מה בכלל שואלים.

הצגה ברורה ומסודרת של החומר, שרטוט ממוחשב ודינמי, הדגשות ושימוש נכון בצבעים – הופכים את המתמטיקה לברורה יותר מאי פעם. בואו תראו!

לצפייה בקורס בחינם

אין צורך בהרשמה